Триває курс «Мій стартап»

Дата: 6-04-2023, 13:05 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

У класичному університеті Тернополя триває курс «Мій стартап» від Тернопільської бізнес-школи, спрямований на отримання практичних навичок та знань з підприємнцтва та запуску стартапів.

Цього тижня учасники завершили роботу над клієнтською частиною бізнес-моделі. Перш ніж перейти до розробки ціннісної пропозиції, прототипу та мінімально життєздатного продукту, команді стартап-проєкту варто переконатися, що вони знають хто є їхніми майбутніми клієнтами, розуміють їх, знають потреби, проблеми та бажання. В іншому випадку існує значний ризик витратити цінні ресурси на розробку досконалого продукту, який нікому не потрібен. Як результат – це змарновані не лише економічні ресурси стартапу, а й час, пристрасті та уміння команди.