» » Майстер-клас із витинання великодніх листівок для захисників

Майстер-клас із витинання великодніх листівок для захисників

Дата: 7-04-2023, 11:00 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

У читальному залі бібліотеки ім. Л. Каніщенка Західноукраїнського національного університету відбувся майстер-клас з витинання великодніх листівок для захисників, який провела членкиня Національної спілки майстрів народного мистецтва України Галина Дудар для студентів та викладачів класичного університету Тернополя.

Модераторка – завідувачка читального залу для студентів Ірина Любезна.

Витинанки вважаються одним із  традиційних декоративних мистецтв в Україні. Чудова атмосфера, яка панувала при витинанні, сприяла створенню надзвичайних, витончених та красивих візерунків паперової писанки, які вклеювалися у листівки.

Присутні навчилися вирізати диво своїми руками і усвідомили, що терпіння, уява, художній хист, дивовижна енергетика та вправні руки здатні творити шедеври.

Працівники бібліотеки ім. Л. Каніщенка передадуть нашим військовим усі виготовленні дарунки, маскувальні костюми та сітки.