» » Студенти ВСП «Чортківський фаховий коледж економіки та підприємництва» взяли участь у майстер-класі з писанкарства

Дата: 12-04-2023, 09:30 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Вся українська родина готується до Великодня, розписує писанки та вірить у перемогу світла над злом!

До славної традиції писанкарства долучилися студенти ВСП «Чортківський фаховий коледж економіки та підприємництва» і відкрили для себе красу рідної культури.

Провела захід директорка публічної бібліотеки Чортківської міської ради Ірина Брунда.

Колектив бібліотеки підготував для кожного учасника майстер-класу особисте робоче місце і все, що потрібно для роботи. Юнаки та дівчата вперше спробували себе у цій справі, дуже хвилювалися і боялися, але писанка вийшла у кожного. Вони переконалися у цьому, коли на останньому етапі майстер-класу почали знімати віск і під вогнем свічок розквітли золотаво-червоні орнаменти.

Майстриня зазначила: «Це не просто розвага – це оберіг. Кожен символ має своє значення, які програмують нас на щастя, віру та надію!»

Культорганізатор коледжу Надія Тильна.