Майстер-клас з писанкарства

Дата: 13-04-2023, 11:20 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Напередодні Великодніх свят в університетській світлиці панувала творча атмосфера.

Колектив відділу творчої самореалізації та виховання Західноукраїнського національного університету організував для студентської молоді майстер-клас з писанкарства.

Навчала ремеслу писанкарства майстриня Елеонора Атаманчук, а технологію крапанки продемонструвала присутнім Марія Гайда.

Писанка - це унікальний феномен в культурі українського народу.

«Для мене створення кожної нової писанки - це благодатний час, коли всі свої світлі та чисті думки вкладаю у писання рукотворного дива», - поділилася враженнями Елеонора Атаманчук.

Українські писанки – обов’язковий атрибут Великодня. Це чудовий подарунок для рідних, оберіг, символ життя і пробудження, а процес розпису – ще одна нагода наблизитися до традицій.

Зберігаймо українські традиції та культуру нашого народу!