» » Стажування та волонтерство у Ґданському університеті

Стажування та волонтерство у Ґданському університеті

Дата: 17-04-2023, 09:10 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Кандидатка економічних наук, доцентка кафедри фінансів ім. С.І. Юрія Галина Василевська перебуває на стажуванні у Ґданському університеті разом із своєю донькою, студенткою юридичного факультету Західноукраїнського національного та економічного факультету Ґданського університету.

Галина Василівна зазначає: «Ми разом із студентською спільнотою Ґданського університету щоденно волонтеримо: збираємо кошти, передаємо гуманітарну допомогу українцям. Нещодавно за ініціативи фундації «Студенти для України», центру діяльності студентів і докторантів Ґданського університету та регіонального центру міжнародних дебатів у Ґданську було організовано воркшоп з виготовлення окопних свічок для військових, у якому ми взяли участь. Приємно, що до доброї справи долучилися не лише студенти з Польщі та України, але й з інших країн, які навчаються у польському виші за програмою Еразмус+».