» » Проєкт Еразмус+ «Молодіжні онлайн методи для незахищених молодих людей»

Проєкт Еразмус+ «Молодіжні онлайн методи для незахищених молодих людей»

Дата: 18-04-2023, 14:09 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Студентки спеціальності «Міжнародні економічні відносини» навчально-наукового інституту міжнародних відносин ім. Б.Д. Гаврилишина Вікторія Мамчур та Єлизавета Кульбікова взяли участь у проєкті Еразмус+ «Молодіжні онлайн методи для незахищених молодих людей», який відбувся у м.Люблін (Польща).

Проєкт спрямований на те, щоб надати учасникам знання про цифрові молодіжні методи, їх можливі переваги для роботи з людьми, особливо у контексті роботи з молоддю, яка ризикує опинитися у відчуженні під час кризи й має обмежені комунікаційні здібності.

Упродовж тижня юнаки та дівчата, представники України, Польщі, Туреччини, Литви, Азербайджану, Грузії, Румунії вивчали проблему соціального виключення молоді, розглядали, які є можливості для розвитку у різних містах і країнах.