» » Курси підвищення кваліфікації у Закарпатському навчально-науковому інституті

Курси підвищення кваліфікації у Закарпатському навчально-науковому інституті

Дата: 20-04-2023, 10:30 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

140 педагогів Закарпаття пройшли курси у Закарпатському навчально-науковому інституті Західноукраїнського національного університету та поглибили свої знання і навички з використання цифрових технологій у навчальному процесі, а саме: використання сучасних платформ онлайн-конференцій, створення тестів для опитування, розробка анімованих презентацій для наочності навчання, використання засобів платформи дистанційного навчання Moodle, записування, здійснення монтажу відео та розміщення його в інтернеті, створення персональних веб-сайтів тощо.

Практичні заняття для учасників провели викладачі кафедри комп’ютерної інженерії ЗУНУ Олеся Дубчак та Олег Піцун.

За результатами проходження курсів підвищення кваліфікації учасники отримали сертифікати.