» » Всеукраїнська науково-практична конференція «Актуальні проблеми менеджменту та публічного управління в умовах сучасних викликів»

Дата: 21-04-2023, 10:13 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Запрошуємо всіх охочих взяти участь у IV Всеукраїнській науково-практичній конференції з міжнародною участю «Актуальні проблеми менеджменту та публічного управління в умовах сучасних викликів», яка відбудеться 4 травня 2023 року за ініціативи кафедри менеджменту, публічного управління та персоналу факультету економіки та управління Західноукраїнського національного університету.

Напрями роботи конференції:

1. 1. Сучасні тренди розвитку менеджменту у вітчизняній і світовій практиці.
  2. 2. Підвищення ефективності публічного управління в контексті викликів сьогодення.
  3. 3. Стратегічні вектори модернізації управління закладами охорони здоров'я.
  4. 4. Управління персоналом в умовах цифрової економіки.

Форма участі – дистанційна.

За результатами конференції планується публікація збірника тез доповідей з присвоєнням йому ISBN.

Учасники конференції отримають сертифікат.

Детальніше в інформаційному листі!

nform-list_zunu_kmpup-1-2.pdf
Завантажити Переглянути онлайн