» » Студентки СГФ – учасниці програми Erasmus+ в м.Ополе

Студентки СГФ – учасниці програми Erasmus+ в м.Ополе

Дата: 27-04-2023, 12:30 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Студентки соціально-гуманітарного факультету Західноукраїнського національного університету, які навчаються за освітніми програмами  «Документознавство та інформаційна діяльність», «Польська мова і література та українська мова і література» у межах програми  Erasmus+ перебувають в м.Ополе (Польща).

Дівчата мають можливість практикуватися у сфері своєї діяльності.

Для Марти Скальської, яка навчається у групі ДІД-31, завдання пов‘язані із документами – це робота в університетському репозитарії: укомплектування статей, сканування, вирізання документів, опрацювання таблиць.

Лілія Їжак, група СОП-11, перекладає тексти з польської на українську та навпаки, створює двомовні презентації та роботи з матеріалами для майбутніх зустрічей з українцями.

«Часто завдання переплітаються і перегукуються, тому є змога працювати разом та ділитися досвідом одна з одною. Роботи багато, але нас надихає підтримка викладачів-кураторів. Якщо ж у нас виникають якісь запитання, то ми завжди можемо звернутися до них і зрозуміти як нам діяти далі», - зазначає Марта.