» » Науковий семінар «Напрями підвищення ефективності діяльності суб’єктів господарювання»

Дата: 1-05-2023, 11:00 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Нещодавно за ініціативи професорсько-викладацького колективу кафедри фінансових технологій та банківського бізнесу для студентів факультету фінансів та обліку було організовано науковий семінар «Напрями підвищення ефективності діяльності суб’єктів господарювання».

У ході заходу учасники представили доповіді та презентації, які викликали активне обговорення, дискусії та обмін думками з актуальних проблем фінансів суб’єктів господарювання.

Із доповідями виступили Дмитро Кекіш, студент групи ФМПС-22, тема «Напрями розвитку малого бізнесу в Україні»; Богдана Боратинська, студентка групи ФФ-21, тема «Удосконалення  процесів управління ризиками підприємств»; Ірина Борецька, студентка групи ФФ-21, тема «Управління прибутком підприємства»; Анастасія Видаш, студентка групи ФФ-21, тема Фінансова звітність підприємства: структура, складові та аналіз»; Тарас Давосир, студент групи ФФ-21, тема «Напрями розвитку конкуренції в глобальній економіці»; Віталій Пілат, студент групи ФФ-21, тема «Напрями розвитку кредитування підприємств».

Під час заходу спікери акцентували увагу на складних умовах, у яких перебувають суб’єкти господарювання та шляхах їх розвитку.

Наполегливо примножуємо наукові здобутки!