» » Впровадження у практичну діяльність мобільного застосунку «Reunite Ukraine» з пошуку зниклих дітей

Дата: 1-05-2023, 11:30 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Національною поліцією України приділяється особлива увага діяльності, спрямованої на захист прав та інтересів дітей, створення безпечного дитячого середовища та встановлення місцезнаходження дітей, зокрема й тих, які у результаті військових дій зникли безвісти чи з якими втрачено зв’язок.

Управління ювенальної превенції Національної поліції України спільно із компанією «Find My Parent» розробили мобільний додаток «Reunіte Ukraine» для пошуку осіб, дітей, які зникли безвісти, а також возз’єднання членів сімей, які були внутрішньо переміщені, виїхали за межі України або були незаконно депортовані до російської федерації, білорусі та тимчасово окупованих територій.

Завантажити додаток можна в App Store i Google Play.

Детальніше на сайті за посиланням:  www.reunite-ukraine.com