» » Отримай диплом бакалавра в Університеті Гренобль Альпи!

Отримай диплом бакалавра в Університеті Гренобль Альпи!

Дата: 2-05-2023, 11:30 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

У межах співпраці навчально-наукового інституту міжнародних відносин ім.Б.Д.Гаврилишина Західноукраїнського національного університету та  факультету економіки Гренобля Університету Гренобль Альпи (Франція) студенти класичного університету Тернополя  можуть навчатися  за програмою двох дипломів.

Для вступу ви повинні зареєструватися на платформі «e-candidat» УГА, прикріпивши у форматі pdf такі документи:

• резюме (CV);
  • копію і завірений переклад на французьку мову диплома або виписки із залікової книжки;
  • мотиваційний лист;
  • копію закордонного паспорта;
  • копію і офіційний переклад на французьку мову свідоцтва про народження;
  • підтвердження рівня володіння іноземною мовою;
  • 4 фотографії формату 35 х 45 мм.

Запрошуємо студентів економічних спеціальностей 3 та 4 курсу бакалаврату, а також студентів 1 та 2 року магістратури взяти участь у програмі навчання.

Програма подвійного дипломування здійснюється упродовж одного року, попередні результати навчання студентів у ЗУНУ є еквівалентними першому та другому років навчання французького Лісанс. У рамках укладеної угоди, студенти, які зараховані на навчання за програмою подвійного дипломування, будуть зараховані в УГА і отримають 45 кредитів ЄКТС. 135 додаткових кредитів ЄКТС будуть отримані у ЗУНУ: ФЕГ зараховує 120 кредитів ЄКТС, отриманих студентом у ЗУНУ протягом 3 (трьох) років навчання, 15 кредитів ЄКТС будуть отримані студентом за умови повної успішності навчання на останньому році українського бакалаврату.

Термін навчання за програмою становить 1 рік і включає:

1. Навчання у межах навчальних планів за програмами бакалаврату ЗУНУ;
  2. Дистанційне навчання у рамках навчального плану програми ФЕГ «Економіка і управління»;
  3. Покращення рівня іноземної мови для студентів, які обрали навчання англійською мовою, обов’язковий навчальний курс «Французька мова як іноземна».

За детальною інформацією звертатися у студентський офіс ННІМВ ім. Б.Д.Гаврилишина.

Контактна особа: Олег Луцишин, тел. +38 067 340 33 70

Для реєстрації – перейдіть за посиланням: https://forms.gle/EekJcp4h9WbugN25A