» » Ректор зустрівся із спортсменами ЗУНУ, які посіли призові місця на міжнародних змаганнях

Дата: 2-05-2023, 15:59 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Ректор класичного університету Тернополя Андрій Крисоватий зустрівся із студентами-спортсменами ЗУНУ, які посіли призові місця на міжнародних змаганнях у 2022/2023 навчальному році.

Звертаючись до молоді, Андрій Ігорович сказав: «Ви – гордість Західноукраїнського національного університету, адже представляєте наш виш, місто та країну на інтернаціональній спортивній арені. Я бажаю вам наполегливості, нових перемог та віри у власні сили!»

Пишаємося нашими спортсменами, які впевнено досягають перемог:

• Анастасія Сикіш – здобула золоту нагороду з боротьби самбо на Кубку світу з єдиноборств серед студентів;
  • Сніжана Пліш – чемпіонка XVIII літньої Універсіади України з дзюдо, чемпіонка етапу Кубка світу з самбо, виборола золото з боротьби самбо на Кубку світу з єдиноборств серед студентів;
  • Марія Куневич – срібна призерка етапу Кубка світу з самбо;
  • Михайло Свідрак – срібний та бронзовий призер етапів Кубка Європи з дзюдо, переможець Кубка України з дзюдо, переможець XVIII літньої Універсіади України з дзюдо;
  • Едуард Стрільчук – бронзовий призер чемпіонату Європи з греко-римської боротьби серед спортсменів до 23 років, чемпіон України з греко-римської боротьби серед спортсменів до 23 років.