» » Студентка ФЕУ - переможниця міжнародного конкурсу студентських наукових робіт!

Студентка ФЕУ - переможниця міжнародного конкурсу студентських наукових робіт!

Дата: 9-05-2023, 14:36 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

На базі Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу відбувся міжнародний конкурс студентських наукових робіт «Управлінські, соціальні та поведінкові науки у реалізації засад сталого розвитку», учасниками якого стали 78 студентів з 35 закладів вищої освіти Польщі, Чехії, Болгарії, Канади, Іспанії та України.

Дипломом ІІ ступеня нагороджена студентка освітньої програми «Публічне управління та адміністрування» факультету економіки та управління Діана Марко, яка представила наукову роботу «Управлінські практики сталого розвитку: інтеграція соціальних наук та інноваційних технологій».

Науковий керівник – доктор економічних наук, професор Григорій Монастирський.

Мета конкурсу – розширення співпраці із закордонними вишами, стимулювання наукової діяльності студентів, формування нового світогляду майбутніх фахівців, усвідомлення необхідності змін та здійснення перетворень у майбутньому для реалізації засад сталого розвитку на різних рівнях соціально-економічних систем.

Співорганізаторами конкурсу були Поліський національний університет, Київський національний університет імені Тараса Шевченка, Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана та закордонні зво: Краківська гірничо-металургійна академія (Польща), Гданський технологічний університет (Польща), Стопанска академія «Д. А. Ценов» (Болгарія), Південно-східний європейський університет (Македонія), Арієльський університет (Ізраїль), Університет прикладних наук ISMA (Латвія), Технічний університет Кошице (Словаччина), Поморська Академія (Польща).

Інформація про конкурс: https://nung.edu.ua/department/instytut-ekonomiky-ta-menedzhmentu/mizhnarodnyy-konkurs-studentskykh-naukovykh-robit

Щиро вітаємо дипломантку та її наукового керівника з перемогою!

Дякуємо за внесок у зміцнення наукового іміджу Західноукраїнського національного університету!