» » Відбудеться ІІІ Міжнародна науково-практична конференція «Підприємництво та логістика в умовах сучасних викликів».

Дата: 10-05-2023, 17:33 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Колектив кафедри підприємництва і торгівлі ЗУНУ 25–27 травня запрошує усіх охочих до участі у ІІІ Міжнародній науково-практичній конференції «Підприємництво та логістика в умовах сучасних викликів».

Захід приурочений 5-річчю кафедри підприємництва і торгівлі.

Інформаційний партнер конференції – науковий журнал «Вісник Економіки» (група Б та IndexCopernicus (ICV 2020: 70.15), Google Scholar (h-i 10), Eurasian Scientific Journal Index (ESJI), International Citation Index Of Journal Impact Factor & Indexing(ICI).) пропонує для учасників можливість безкоштовної публікації статей.

Із детальною інформацією можна ознайомитися в інформаційному листі:  Інформаційний лист конференції
Завантажити Переглянути онлайн