Відверта розмова в облраді

Дата: 12-05-2023, 12:21 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Навчальний рік майбутні політологи Західноукраїнського національного університету традиційно завершують спілкуванням із керівництвом Тернопільської області. Цього разу високий рівень політико-організаційної та ідеологічної роботи продемонстрував голова Тернопільської обласної ради Михайло Головко – наш випускник, який двічі обирався народним депутатом України та у свої 37 років очолив облраду. Студенти та аспіранти прослухали інформацію про організацію роботи вищого представницького органу області і, навіть, посиділи у депутатських кріслах сесійної зали та президії ради.

У кабінеті голови відчули тягар влади та її магічну силу, задали гострі запитання Михайлу Головку і голові обласної організації ВО «Свобода» Олегові Сиротюку, набралися яскравих вражень та конкретних побажань на новий навчальний рік.

Сподіваємося, що цьогорічна вступна кампанія на спеціальність 052 «Політологія» знову буде успішною. Слава Україні!