» » Журналістка телеканалу ТВ-4 поспілкувалася із студентами соціально-гуманітарного факультету ЗУНУ!

Дата: 12-05-2023, 12:26 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

"Сміливі завжди мають щастя!" - з такою настановою зі студентами соціально-гуманітарного факультету Західноукраїнсього національного університету спеціальності «Журналістика» спілкувалася журналістка каналу ТВ-4 Христина Черешнюк.

Зустріч відбулася у межах вивчення дисципліни "Майстерність радіо-та телеведучого" (керівник курсу - доцент кафедри інформаційної та соціокультурної діяльності Олена Конопліцька).

Ведуча розповіла про свій шлях, наголосила на важливості постійного навчання, вдосконалення, саморозвитку.

Журналіст - професія, яка постійно зазнає змін, викликів сьогодення. Щоб стати справжнім фахівцем, необхідно щоденно підживлювати свої знання, вміння та навички.

Студенти цікавилися  особливостями роботи у прямому ефірі, як спілкуватися із "зірковими гостями", як готувати інтерв'ю та багато іншого.

Дякуємо нашій гості, що поділилася досвідом!