» » Студенти ВСП «ФКЕПІТ» зустрілися із очільником господарського суду Тернопільської області

Дата: 15-05-2023, 09:30 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

До господарського суду Тернопільської області завітали студенти 4 курсу спеціальності «Право» ВСП «Фаховий коледж економіки, права та інформаційних технологій» Західноукраїнського національного університету.

Гостей радо зустрів голова суду Володимир Гевко, який розповів молоді про роботу та структуру, ознайомив із повноваженнями господарських судів та побажав успіхів майбутнім юристам та професійного зростання.

Юнаки та дівчата здійснили екскурсію приміщенням суду, під час якої ознайомились із роботою канцелярії суду (загального відділу), довідавшись звідки "беруть початок" усі справи, перед тим як розподіляються суддям та передаються в архів, дізналися про порядок зберігання судових справ. Кульмінацією відвідин суду стала їхня участь у судових засіданнях.