» » Науковий форум «Право в умовах воєнного стану»

Науковий форум «Право в умовах воєнного стану»

Дата: 15-05-2023, 11:59 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

У часи невизначеності, в умовах воєнного стану наукова спільнота України єднається та тримає стрій!

У мальовничому Тернополі на базі юридичного факультету Західноукраїнського національного університету відбувся форум «Право в умовах воєнного стану», співорганізатором якого виступив навчально-науковий інститут права Державного податкового університету.

Тема заходу – забезпечення прав українців, які постраждали від російської агресії, переселенців і військовослужбовців.

Привітали учасників заступник голови Тернопільської обласної ради Ігор Сопель та голова господарського суду Тернопільської області Володимир Гевко.

Плідної дискусії присутнім побажали директор навчально-наукового інституту права ДПУ Василь Топчій та декан юридичного факультету ЗУНУ Сергій Банах, який приєднався до спілкування за допомогою дистанційного зв’язку, оскільки перебуває на службі у лавах Збройних Сил України.

У своєму виступі Сергій Володимирович запевнив, що наукова співпраця між структурними підрозділами закладів вищої освіти неодмінно буде тривалою і проведення спільних науково-комунікативних заходів стане хорошою традицією.

Також до присутніх звернулася тимчасово виконуюча обов’язки декана юридичного факультету Надія Москалюк.

Своїми науковими висновками щодо запропонованої тематики із присутніми поділилися поважні спікери:

Любов Касьяненко - докторка юридичних наук,професорка кафедри публічного права Державного податкового університету;

Євгенія Усенко - кандидатка юридичних наук, суддя Верховного Суду;

Мар’яна Кравчук - докторка юридичних наук, доцентка, завідувачка кафедри конституційного, адміністративного та фінансового права Західноукраїнського національного університету;

Галина Дідківська - докторка юридичних наук, професорка, завідувачка кафедри кримінальної юстиції Державного податкового університету;

Ірина Буряк- кандидатка юридичних наук, суддя Донецького окружного адміністративного суду;

Олег Муза - доктор юридичних наук, старший науковий співробітник, професор кафедри кримінального та адміністративного права Академії адвокатури України;

Василь Ухач - кандидат історичних наук, доцент кафедри теорії та історії держави і права Західноукраїнського національного університету;

Олена Чернецька - кандидатка юридичних наук, доцентка, завідувачка кафедри міжнародного права Державного податкового університету;

Ігор Метельський - кандидат юридичних наук, старший викладач кафедри кримінального права та процесу Західноукраїнського національного університету;

Ольга Косілова - кандидатка політичних наук, доцентка кафедри теоретико-правових дисциплін Державного податкового університету.

Актуальна дискусія, обмін досвідом, екскурсії кампусами та студентським містечком класичного університету Тернополя, гостинність колег та студентства залишила найприємніші враження і від роботи форуму.

Переконані, що традиції, запроваджені сьогодні, неодмінно знайдуть своє продовження.