День науки у ЗУНУ!

Дата: 16-05-2023, 10:28 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

У п’ятницю, 19 травня 2023 року, о 10:00 год у залі засідань вченої ради відбудеться урочисте засідання науково-технічної ради Західноукраїнського національного університету, приурочене відзначенню Дня науки в Україні.

Порядок денний:

1. Вітальне слово ректора Андрія Крисоватого, доктора економічних наук, професора, заслуженого діяча науки і техніки України.
  2. Вітальне слово проректора з наукової роботи Зеновія-Михайла Задорожного, доктора економічних наук, професора, заслуженого діяча науки і техніки України.
  3. Вручення подяк і грамот працівникам університету, які здобули вагомі результати у науковій та дослідницькій сферах у 2022 році.

Запрошуються директори навчально-наукових інститутів, декани факультетів, завідувачі кафедр, керівники та працівники наукових підрозділів, члени наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих учених, працівники, які відзначені у наказі ректора університету від 02 травня 2023 року за № 205.