» » Викладачі та студенти ЗУНУ взяли участь у BraveTe Business Forum

Викладачі та студенти ЗУНУ взяли участь у BraveTe Business Forum

Дата: 16-05-2023, 14:02 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Нещодавно викладачі та студенти навчально-наукового інституту міжнародних відносин ім. Б.Д. Гаврилишина Західноукраїнського  національного університету взяли участь у  BraveTe Business Forum «Перспективи розвитку малого та середнього підприємництва в Україні».

Захід реалізовувався у межах проєкту Міжнародної організації з міграції (МОМ) «Розвиток малих та середніх підприємств (МСП): економічна інтеграція внутрішньо переміщених осіб та відновлення бізнесу», що фінансується Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) через Німецький банк розвитку (KfW).

Організатор - центр підтримки підприємців Дія.Бізнес.

Під час форуму учасники спілкувалися із стейкхолдерами, обговорювали бізнес-релокацію, виклики і перспективи розвитку,  залучення грантових коштів у бізнес.

Модераторка – Ксенія Качурівська, керівниця центру підтримки підприємців Дія.Бізнес у Тернополі та проєктного офісу West Ukraine Digital.

Підтримуємо економіку України разом!