» » ІV Всеукраїнська науково-практична конференція студентів і науковців «Геодезія та землеустрій»

Дата: 18-05-2023, 15:50 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

23 травня об 11:00 год у Західноукраїнському національному університеті відбудеться ІV Всеукраїнська науково-практична конференція студентів і науковців «Геодезія та землеустрій», яку проводить кафедра економічної експертизи та землевпорядкування навчально-наукового інституту інноватики, природокористування та інфраструктури.

Конференція присвячена проблемам пов’язаним із землекористуванням та землеустроєм як інструментами сталого розвитку територій,  ринком землі, експертною оцінкою землі та нерухомого майна, роллю сучасної геодезії в землеустрої і проблематикою проведення експертної оцінки землі та нерухомого майна в умовах воєнного стану.

У конференції візьмуть участь викладачі і студенти кафедри, провідні спеціалісти землевпорядники та геодезисти, науковці провідних зво України.

За результатами роботи конференції будуть опубліковані тези доповідей учасників.

Запрошуємо всіх охочих долучитися до заходу.

Зустріч відбудеться на платформі ZOOM.

ID: 783 6811 3952

Пароль: 1Cbs4z