» » Творчий кластер «Зачекалася Муза на мене»

Творчий кластер «Зачекалася Муза на мене»

Дата: 19-05-2023, 09:49 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Нещодавно в університетській світлиці відбувся творчий кластер «Зачекалася Муза на мене» із  молодим поетом і співаком, студентом навчально-наукового інституту міжнародних відносин ім. Б.Д. Гаврилишина Західноукраїнського національного університету.

Під час зустрічі Іван поділився з усіма присутніми віршами та музичними композиціями, а також розповів про свій творчий шлях, край, у якому народився та звідки черпає натхнення до написання віршів.

Іван Семків активно співпрацює із пані Оксаною Гойсалюк та гуртом дівчат, які зовсім недавно об’єдналися у вокальний і подарували декілька музичних композицій.

Також зовсім недавно Іван дебютував як молодий поет у Тернопільській обласній національній спілці письменників України.

Організатори творчого кластеру - відділ творчої самореалізації та виховання спільно з ННІМВ ім. Б.Д.Гаврилишина.