Арт-проєкт «НеФормат»

Дата: 19-05-2023, 11:00 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

На майдані знань Західноукраїнського національного університету панувала творча та дружня атмосфера.

Глядачі тепло зустрічали та підтримували кожного з учасників арт-проєкту "НеФормат", який було організовано колективом відділу творчої самореалізації та виховання з нагоди Дня вишиванки.

Обдарована молодь класичного університету Тернополя демонструвала всім присутнім свої таланти: виконували патріотичні вірші та пісні як відомих авторів, так і власні, грали на музичних інструментах.

Танцювальними композиціями вітала присутніх університетська танцювальна команда "New Ject dance" (керівниця Яна Ткач).

Після завершення виступів учасників арт-проєкту було нагороджено дипломами.

Незмінною ведучою "НеФормат" була  Ксеня Кічак.

Дякуємо нашим захисникам та захисницям за можливість проводити такі заходи, відчувати та цінувати кожен день.