» » XX Міжнародна науково-практична конференція молодих учених «Економічний і соціальний розвиток України в XXI столітті: національна візія та виклики глобалізації»

Дата: 22-05-2023, 16:34 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

У Західноукраїнському національному університеті відбулася ювілейна XX Міжнародна науково-практична конференція молодих учених «Економічний і соціальний розвиток України в XXI столітті: національна візія та виклики глобалізації».

Мета зустрічі – об’єднати молодих учених із різних куточків України та світу для обміну науковими доробками і жвавих дискусій у класичному університеті Тернополя.

Відрадно, що незважаючи на змішаний формат проведення конференції свої доповіді з менеджменту, цифрової економіки, міжнародної економіки і права, обліку і аудиту, фінансів, маркетингу, комп’ютерних інформаційних технологій презентували молоді учені з Польщі, Бельгії, Туреччини, Німеччини, Нідерландів, Чехії, Казахстану, Молдови.

Раді, що до наукових дискусій долучилися науковці із Національного авіаційного університету, Університету "КРОК", Харківського національного автомобільно-дорожнього університету, Національного університету "Львівська Політехніка", Національного університету біоресурсів і природокористування України, Державної установи «Інститут економіки природокористування та сталого розвитку Національної академії наук України», Рівненського державного гуманітарного університету , Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького,  Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця, Донецького національного університету імені Василя Стуса,  Волинського національного університету імені Лесі Українки,  Міжнародного гуманітарного університету м. Одеса,  Ізмаїльського державного гуманітарного університету, Державного торговельно-економічного університету, Полтавського державного аграрного університету, Міжрегіональної Академії управління персоналом та інших провідних українських вишів.

Проректор з наукової роботи Зеновій-Михайло Задорожний привітав усіх учасників та побажав плідної роботи.

З вітальними словами звернулися голова Ради молодих вчених при МОН Олеся Ващук, професор кафедри менеджменту, публічного управління та персоналу Західноукраїнського національного університету Григорій Монастирський, заступник декана факультету гуманітарних та соціальних наук Університету Кастамону (м. Кастамону, Туреччина) Айтекін Демірчіолу, завідувач кафедри реклами і звʼязків з громадськістю факультету міжнародних відносин Національного авіаційного університету Антоніна Іващук , голова Ради молодих вчених Університету "КРОК" (м. Київ, Україна) Ірина Троц, Голова наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених Харківського національного автомобільно-дорожнього університету Владислава Байдала, деканка економічного факультету Університету Європейських Студій Молдови Лілія Саргу.

Модератор -  голова наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених ЗУНУ Ганна Поперечна.

Дякуємо учасникам конференції за цікаві доповіді, бажаємо усім миру, злагоди і чекаємо на офлайн-зустріч наступного року.