» » Розширене засідання правління Українського дослідницького соціального консорціуму

Дата: 24-05-2023, 10:16 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Нещодавно у м. Київ відбулося перше після повномасштабного вторгнення росії на територію нашої держави розширене засідання правління Українського дослідницького соціального консорціуму із ректорами та представниками закладів вищої освіти України, основною темою якого було окреслення пріоритетної діяльності спілки в умовах воєнного стану.

У зустрічі взяли участь члени правління консорціуму: ректор Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Ігор Цепенда, президент ВГО «Український союз промисловців і підприємців» Анатолій Кінах, академік Національної академії педагогічних наук України Петро Саух, ректор Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Олександр Черевко, ректорка Вінницького національного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського Наталія Лазаренко, декан факультету психології Київського національного університету імені Тараса Шевченка Іван Данилюк, президент ВГО «Європейський Рух в Україні» Олександр Білецький, виконавча секретарка УДСК, голова ВГО «Українська Жіноча Варта» Олена Білецька, а також члени УДСК від зво.

Координує співпрацю між Західноукраїнським національним університетом та Українським дослідницьким соціальним консорціумом директорка навчально-наукового інституту комунікацій ЗУНУ Оксана Коваль.

Також до спілкування долучилися Віталій Панок – директор Українського НМЦ практичної психології і соціальної роботи, в. о. академіка секретаря відділення та спеціальної педагогіки, член-кореспондент НАПН України, доктор психологічних наук, професор; Андрій Шевцов – директор Міжнародного агентства професійних кваліфікацій, член-кореспондент НАПН України; Василь Крутов – почесний академік Національної академії педагогічних наук України, академік-секретар Академії наук Вищої школи України, генерал-лейтенант Служби безпеки України у відставці.

Учасники засідання обговорили виконання плану співробітництва УСПП та НАПН України щодо створення державної ключової лабораторії проблем збереження та розвитку трудового потенціалу України, ухвалили рішення вступу нового учасника у члени УДСК – приватного зво «Європейський Університет», визначили вектори розвитку освіти і науки у стратегіях подолання проблем психофізичної реабілітації в Україні.

Мережа університетів та організацій України працюватиме над розробкою нових інноваційних підходів з приводу збереження стійкості університетів, збереження та розвитку людського потенціалу нашої країни, впровадження інноваційних стратегій у проєкти оновлення та відбудови України.