» » Збірка поезій «Код ідентичності» випускника ЗУНУ, захисника України Валерія Гуцола

Дата: 24-05-2023, 10:15 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Іноді буває жаль минулого… Ні, не дитинства, а лише найкращих днів свого життя, до якого ти доклав так багато, щоб бути людиною!

Випускник факультету комп’ютерних інформаційних технологій Західноукраїнського національного університету, захисник України  Валерій Гуцол написав збірку поезій «Код ідентичності». Це друга книга Валерія Григоровича, сільського хлібороба із подільського мальовничого села Дзигівка Ямпільського району.

У збірці поєднано лірику: громадянську, патріотичну, філософську, інтимну та пейзажну, яка перетворює книгу у щиру розмову із читачами, у неповторні миті спілкування із поціновувачами художнього слова різних вікових категорій.

Віримо, коли ви читатимете книгу, ваші серця причастяться світлом душі Валерія Гуцола. Нехай його слова надихають вас на добрі вчинки та мудрі думки!

Збірку віршів видано за сприяння адміністрації факультету  комп’ютерних інформаційних технологій ЗУНУ.