» » Тренінг «Фізична особа - підприємець: як стати підприємцем і не загубитися в законодавстві»

Дата: 26-05-2023, 10:27 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

У межах роботи Школи лідерів ефективного управління відбувся тренінг «Фізична особа - підприємець: як стати підприємцем і не загубитися в законодавстві» для студентів освітніх програм «Менеджмент», «Публічне управління та адміністрування».

Фасилітатором заходу виступила керівниця ТОВ «Шалений бухгалтер» Любов Китинська.

Учасники зустрічі розповідають про те, що це було неймовірно продуктивне спілкування, під час якого гостя розповіла про всі тонкощі відкриття і ведення власної справи, перешкоди фінансового супроводу діяльності бізнес-одиниць, якими вона володіє як висококваліфікований фахівець.

У тренінгу взяли участь гаранти вищеозначених освітніх програм, які окреслили подальші напрями співпраці зі стейкхолдером.