» » Практичне заняття у Тернопільській обласній енергетичній компанії ВАТ «Тернопільобленерго»

Дата: 26-05-2023, 15:30 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

На базі Тернопільської обласної енергетичної компанії ВАТ «Тернопільобленерго» для студентів кафедри бізнес-аналітики та інноваційного інжинірингу, які навчаються за спеціальністю «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» освітньо-професійної програми «Енергетичний аудит» було проведено практичне заняття задля підготовки фахівці енергетичної сфери.

Навчання передбачає поєднання теоретичних і практичних занять, які проводитимуть викладачі Західноукраїнського національного університету: доктор наук, професор Петро Пуцентейло, кандидати наук, доценти Микола Горлачук, Ольга Завитій, Михайло Федірко та фахівці Тернопільської обласної енергетичної компанії ВАТ «Тернопільобленерго»: завідувач навчально-методичного центру ВАТ «Тернопільобленерго» Михайло Яворський, викладачі Олександр Копитиця та Петро Скиба. Вони розповіли про структуру та діяльність ВАТ «Тернопільобленерго», основні етапи розвитку компанії, навчання персоналу. Під час практичного заняття юнаки та дівчата побували у спеціалізованих аудиторіях, почули професійну інформацію із «перших вуст», ознайомилися із роботою системи управління технологічним процесом енергетичного виробництва, розподілу та транспортування електричної енергії.

Розширюймо кордони знань разом із партнерами Західноукраїнського національного університету!