» » Тренінг «Ефективність і відповідальність у соцмережах»

Тренінг «Ефективність і відповідальність у соцмережах»

Дата: 26-05-2023, 15:48 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

На соціально-гуманітарному факультеті Західноукраїнського національного університету відбулася зустріч із відомим медіатренером, секретарем Національної спілки журналістів України, консультантом Ради Європи з питань друкованих ЗМІ – Віталієм Голубєвим, який також є і засновником Школи універсального журналіста та Всеукраїнського конкурсу учнівських творчих робіт «Я — журналіст!»

Гість говорив зі студентами про ефективність і відповідальність у соцмережах. Учасники заходу дізналися про споживацьку  гігієну у соціальних мережах, раціональний розділ часу, почули багато корисних порад щодо ефективного використання соцмереж, подискутували зі спікером. Віталій Голубєв подарував свою книгу «Дієслово: інструменти ефективності для людей розумової праці» студенту 2 курсу освітньої програми «Правова журналістика» Роману Луковському.