» » Студенти ЮФ побували у Головному управлінні Держгеокадастру у Тернопільській області

Дата: 26-05-2023, 16:07 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Студенти юридичного факультету спеціальності «Міжнародне право» разом із Соломією Беською, викладачем кафедри міжнародного права та міграційної політики побували у Головному управлінні Держгеокадастру у Тернопільській області.

Юнакам та дівчатам провели тренінг «Фіксація злочинів проти довкілля в умовах воєнного стану», під час якого обговорили із заступником начальника - начальником управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Тернопільській області – Тарасом Серетним завдання Головного управління Держгеокадастру: як відбувається державний контроль за дотриманням вимог законодавства України про охорону земель.

Також студентів ознайомили із функціями, які виконує Головне управління Держгеокадастру відповідно до наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України «Про затвердження положень про територіальні органи Держгеокадастру».

Говорили про діяльність Головного управління Держгеокадастру Тернопільської області щодо державного контролю за дотриманням вимог законодавства України про охорону земель, соціальний і правовий захист посадових осіб спеціально уповноважених органів виконавчої влади у сфері державного контролю за використанням та охороною земель, електронний документообіг, моніторинг земель, які належать громадянам іноземних держав.

Дякуємо за спілкування!