» » Психологічний тренінг для студентів СГФ

Психологічний тренінг для студентів СГФ

Дата: 26-05-2023, 16:10 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Заліково-екзаменаційна сесія є відповідальним моментом у житті кожного студента. Однак, цей період  дуже часто супроводжується складним психоемоційними реакціями, які негативно впливають на нас: з’являється втома, підвищується рівень тривожність та стресу, виникає прокрастинація тощо. Таким чином, навіть при сильному бажанні зосередитися на вивченні великих об’ємів матеріалу, знижується рівень мозкової продуктивності та спадає концентрація уваги, відтак стає важко вчитися і досягати поставленої мети.

У такий складний період надзвичайно важливими стають навички, які допомагають впоратися з емоційною напругою,  зосередитися та налаштуватися на продуктивну роботу, віднайти внутрішній баланс.

Саме відповіді на ці актуальні питання сьогодні шукали фахівці психологічної служби СГФ ЗУНУ спільно зі студентами кафедри психології та соціальної роботи (група СР-11) соціального-гуманітарного факультету.

Щиро дякуємо усім учасникам зустрічі за цінні поради та чудовий настрій!