Модель ООН ЗУНУ-2023

Дата: 30-05-2023, 11:37 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Нещодавно кафедра міжнародного права та міграційної політики юридичного факультету Західноукраїнського національного університету організувала зустріч - Модель ООН ЗУНУ-2023.

Участь у заході взяли студенти 1-2 курсів спеціальності «Міжнародне право», студенти Галицького фахового коледжу імені В'ячеслава Чорновола та учні 10-11 класів.

Молоді люди обговорювали тему «Глобальні виклики. Порядок денний-2023», дебатували і прийняли резолюцію.

Також юнаки та дівчата долучилися до тренінгу з дипломатичного протоколу та етикету щодо питань, пов’язаних з роботою у міжнародних організаціях, який провів професор кафедри міжнародного права та міграційної політики Костянтин Фліссак.

Найкращі учасники Моделі ООН були визначені у трьох номінаціях:

«Код нації» - студентка МП-21 Андріана Вітюнова, яка представляла Польщу.

«Майстер промови» - студентка Галицького фахового коледжу імені В'ячеслава Чорновола Анна Вербицька, яка представляла Францію.

«Мистецтво дипломатії» - студент Галицького фахового коледжу імені В'ячеслава Чорновола Володимир Гула, який представляв Албанію.

Учасники отримали сертифікати та цінні призи.

Переконані,  що модельовані засідання ООН стануть ще однією хорошою традицією класичного університету Тернополя.