» » Зустріч студентів із військовослужбовцями

Зустріч студентів із військовослужбовцями

Дата: 2-06-2023, 15:56 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Студенти спеціальності «Бізнес-комунікації та переклад» навчально-наукового інституту міжнародних відносин ім.Б.Д.гаврилишина   Західноукраїнського національного університету вчаться, працюють і творять прекрасне з відкритим серцем і патріотичним духом.

Це підтверджує дуже емоційна зустріч нашої молоді із двома непересічними особистостями: італійським військовослужбовцем, майором, який виконує свій інтернаціональний обов‘язок в Україні –Джорджіо Нардіні, військовослужбовцем фінансового відділу управління 105 бригади ТРО, яка колись працювала у нашому виші, мамою, син якої знаходиться на передовій і захищає наш з вами спокій - Оксаною Красій.

Головна мета зустрічі - формування загальнолюдських духовних цінностей, мовної культури, оволодіння та вживання української мови як духовного коду нації, відродження національної пам’яті,  виховання в українців почуття патріотизму, національної свідомості, любові до народу, історії, України, прагнення до свободи.

Дякуємо усім учасникам за повагу й громадянську позицію!

Слава Україні! Слава незламним ЗСУ!