» » Вийшла з друку газета «Університетська думка», присвячена захиснику України, випускнику ЗУНУ Сергію Яцуху

Дата: 5-06-2023, 10:19 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Вийшла з друку газета Західноукраїнського національного університету «Університетська думка» №6-7 (529-530), присвячена захиснику України, випускнику ЗУНУ Сергію Яцуху.

З початку повномасштабного вторгнення Сергій Васильович пішов добровольцем захищати Батьківщину у складі 21-го окремого стрілецького батальйону Збройних Сил України, так як вважав, що це його обов’язок. Разом із побратимами боронив Чернігівщину, він був справжнім воїном, людиною слова, зразком незламності та міцності духу, вірним військовій присязі.

ЗаГинув 16 березня 2022 року у боях з російськими окупантами в с. Новоселівці, захищаючи м. Чернігів. Сергій отримав смертельні поранення внаслідок ворожого мінометного обстрілу. Відстоюючи та захищаючи право на наше з вами безпечне життя, він віддав своє, не шкодуючи, пожертвував собою заради перемоги!

Випуск підготувала Марія Баліцька - головна редакторка газети ЗУНУ «Університетська думка».

gazety_6_7_2023_net.pdf
Завантажити Переглянути онлайн