» » Студенти-журналісти побували на радіостанції «Radio Roks»

Студенти-журналісти побували на радіостанції «Radio Roks»

Дата: 7-06-2023, 11:00 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Нещодавно у межах вивчення дисципліни «Майстерність радіо-та телеведучого» група ЖПР-21 побувала на радіостанції «Radio Roks».

Головна редакторка Любов Красновська розповіла про специфіку роботи на радіо. Під час зустрічі студенти дізналися як вести ефір, як  готуватися до інтерв'ю й записів програм, як працювати з обладнанням студії.

Юнаки та дівчата спробували себе у ролі ведучого, начитували тексти новин, побачили редакційні приміщення, де працюють  журналісти, слухали про історію станції, про те, як вона розвивалася, які завдання перед нею стоять у майбутньому, розглядали стіну з фото гостей етерів.

Для студентів ця зустріч була цікавою, адже вони мали змогу побачити як працює радіо, дізнатися про тонкощі роботи журналістів.

Такі заходи мотивують молодь до подальшого розвитку і досягнення нових висот у своїй професійній діяльності!

Керівниця курсу - доцентка кафедри інформаційної та соціокультурної діяльності Олена Конопліцька.