Українсько-японський проєкт

Дата: 7-06-2023, 12:30 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Українсько-японський проєкт об'єднує студентів і надає їм унікальну можливість покращити навички німецької мови.

Цей проєкт із міжкультурної комунікації розвивається завдяки співпраці студентів спеціальності "Бізнес-комунікації та переклад" навчально-наукового інституту міжнародних відносин ім. Б.Д. Гаврилишина Західноукраїнського національного університету та студентів Університету Кіото Сангіо Японії.

Керівники - Карстен Вайхерт (Carsten Waychert), викладач німецької мови Університету Кіото Сангіо та професорка кафедри іноземних мов та інформаційно-комунікаційних технологій ЗУНУ Ольга Царик.

Проєкт передбачає зустрічі між студентами обох країн, де вони комунікують один з одним  німецькою,  діляться своїми культурними особливостями та традиціями, поглиблюють знання про країни, практикують мову у реальних ситуаціях та розвивають навички спілкування.

Міжкультурна комунікація спонукає до відкритості, розуміння та поваги до інших культур.

Ми пишаємося нашими студентами, які беруть участь у цьому проєкті!