» » Студентський кіберспортивний турнір

Студентський кіберспортивний турнір

Дата: 9-06-2023, 16:29 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Увага, геймери!

Розпочинається реєстрація команд – студентів Західноукраїнського національного університету для участі у кіберспортивному онлайн-турнірі по дисципліні Counter-Strike: Global Offensive формат 5х5.

Кібертурнір -  чудова можливість продемонструвати свої вміння та роботу у згуртованій групі людей.

Загальний призовий фонд - девайси на 22 тисячі гривень від офіційного партнера турніру 2E GAMING:

1 місце - 5шт. корпусів 2E Gaming Spero G2052.

2 місце - 5шт. клавіатур 2E GAMING KG345  та килимок для миші 2E GAMING PRO Speed L Black.

3 місце - 5шт. комп’ютерних мишок 2E GAMING MG345 та тримач кабелю 4в1 2E GAMING Scorpio.

Реєстрація триває з 12 червня по 16 червня 2023 року.

Щоб зареєструвати свою команду капітани повинні звернутися за номером телефону: 0 (99) 532 94 86 – Олександр. Він розповість ваші подальші кроки.

Фінальні ігри відбудуться  21-22 червня та транслюватимуться на офіційному YouTube-каналі класичного університету Тернополя.

Слідкуйте за новинами у наших соціальних мережах для отримання актуальної інформації щодо турніру.

Нехай переможе найсильніший!