» » Зустріч із директором Державного закладу післядипломної освіти «Академія фінансового моніторингу»

Дата: 12-06-2023, 11:00 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Нещодавно у класичному університеті Тернополя відбулася зустріч із директором Державного закладу післядипломної освіти «Академія фінансового моніторингу» Ростиславом Марчуком.

Розпочинаючи спілкування,  проректорка з науково-педагогічної роботи Оксана Десятнюк зазначила: «Шановні колеги, науковці, студенти!  Сьогодні у межах підписаного меморандуму між Західноукраїнським національним університетом та Державним закладом післядипломної освіти «Академія фінансового моніторингу», метою якого є організація співпраці спрямована на визначення спільного бачення по вдосконаленню механізмів захисту інтересів особи, суспільства і держави, запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення, а також формування високого рівня фінансово-правової культури в суспільстві виховання нового покоління кваліфікованих працівників, відбудеться обговорення актуальної тематики «Особливості здійснення фінансового моніторингу в мовах воєнного стану».  Працюємо наполегливо, думаємо на перспективу, об’єднуємося заради спільної мети, віримо в свої сили та Божий захист. Бажаю усім конструктивного та плідного діалогу для вирішення актуальних питань!»

Національні цінності та інтереси є постулатом формування системи забезпечення національної безпеки, оскільки їхня втрата чи викривлення фактично означає втрату національної ідентичності та державності.  Збройна агресія росії спричиняє нові випробування у всіх сферах. Фінансовий моніторинг – один із потужних інструментів забезпечення національної безпеки держави, тому нові виклики, які формують особливості здійснення фінансового моніторингу в умовах воєнного стану потребують обговорення.

Відрадно, що у зустрічі взяли участь науковці Оттавського університету,  державного дослідницького університету у Парижі, Франція,  практики судової, фінансової, банківської систем України, фахівці правоохоронних органів, студенти навчально-наукового центру підготовки та атестації здобувачів вищої освіти та наукових кадрів.