» » Мандрівка книгами у квесті думок

Мандрівка книгами у квесті думок

Дата: 13-06-2023, 09:30 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

12 червня 2023 року у читальному залі для студентів бібліотеки ім. Л. Каніщенка ЗУНУ зібралися талановиті студенти - майбутні землевпорядники, щоб помандрувати книгами у квесті думок.

Професія землевпорядника дуже цікава та перспективна. До землевпорядників ставилися завжди з повагою, так як вони вміли міряти, реєструвати та знали якої, де і скільки є землі. Земля - це наше багатство і саме збереження її, охорона, розподіл, планування та раціональне використання сьогодні у руках молодих землевпорядників.

Завідувачка читального залу Ірина Любезна презентувала добірку спеціалізованої літератури та ознайомила присутніх із правилами квесту. Гарний настрій, жвава дискусія, кмітливі вислови зробили атмосферу бібліотечної зали неперевершеною.

Юнаки й дівчата набули нового досвіду та закріпили свої знання зі спеціальності «Геодезія та землеустрій».