» » Доступ до електронних ресурсів провідних видавництв світу

Доступ до електронних ресурсів провідних видавництв світу

Дата: 14-06-2023, 15:59 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Українські учені отримали доступ до електронних ресурсів провідних видавництв світу (журналів, книг, баз даних) у межах проєкту Research4Life. Детальніша інформація щодо порядку та алгоритму доступу до платформи буде надіслано на корпоративні електронні адреси науковців Західноукраїнського національного університету.

Research4Life – найбільша у світі платформа науково-технічної, природничої, медичної та суспільно-політичної літератури від провідних міжнародних видавців. Це проєкт, організований у форматі державно-приватного партнерства Всесвітньою організацією охорони здоров’я (ВООЗ), продовольчою та сільськогосподарською організацією ООН (ФАО), програмою ООН із навколишнього середовища (ЮНЕП), Всесвітньою організацією інтелектуальної власності (ВОІВ), Міжнародною організацією праці (МОП), Корнельським і Єльським університетами, а також Міжнародною асоціацією науково-технічних і медичних видавців.