» » І Міжнародна науково-практична конференція «Національне відродження та розвиток освітнього простору на основі народознавчого потенціалу України»

Дата: 16-06-2023, 12:32 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

У Чортківському навчально-науковому інституті підприємництва і бізнесу Західноукраїнського національного університету відбулася І Міжнародна науково-практична конференція «Національне відродження та розвиток освітнього простору на основі народознавчого потенціалу України».

Захід розпочався із пленарного засідання, де виступила директорка ЧННІПБ ЗУНУ Надія Кульчицька: «Проведення таких наукових зустрічей сьогодні набуває особливої відповідальності, адже у цей час гостро постає питання пошуку нових рішень та методик реалізації багатовекторного розвитку соціально-громадянської свідомості й державності».

Завідувачка кафедри фундаментальних та спеціальних дисциплін Людмила Дерманська наголосила на важливості зустрічей наукової спільноти й активних дій щодо вирішення актуальних питань сьогодення. Привітала гостей начальниця відділу з гуманітарних питань Чортківської районної військової адміністрації Галина Чайківська.

Свої наукові розробки представили докторка медичних наук, професорка, Голова Національної ради жінок України Людмила Порохоняк-Гановська; заступниця Голови Національної ради жінок України Меланія Іщук; кандидатка педагогічних, директорка МІОК Національного університету "Львівська політехніка" Ірина Ключовська; старша наукова співробітниця МІОК Національного університету "Львівська політехніка" Оксана Горда; кандидатка педагогічних наук, директорка вищого професійного училища 20 м. Львова Світлана Василина; директорка ЗДО 118 відділу освіти Сихівського та Личаківського районів Департаменту розвитку Управління освіти Львівської міської ради Наталія Вонітова; кандидатка філологічних наук, доцентка, завідувачка кафедри української літератури ПНПУ імені В.Г. Коррленка Віра Мелешко; практична психологиня Спеціальної школи в смт. Мізоч Рівненської обласної ради Юлія Тиханська; кандидатка педагогічних наук, старша викладачка ЧННІПБ ЗУНУ Тетяна Гриців. Також багато представників долучилися онлайн. Після пленарного засідання відбулося відкриття Етносвітлиці - символу збереження історії та об'єднання поколінь. Світлиця містить унікальні експонати: предмети побуту українського народу, знаряддя праці, національний одяг і багато іншого.

Дякуємо усім за спільну роботу та активну участь у дискусіях. Сподіваємося на успішне втілення наших спільних задумів і проєктів.

Працюймо на перемогу!