» » Стажування іноземних студентів на базі юридичної клініки "Liberta" ЗУНУ

Стажування іноземних студентів на базі юридичної клініки "Liberta" ЗУНУ

Дата: 20-06-2023, 11:46 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

З 3 липня розпочнеться місячне онлайн-стажування для чотирьох талановитих студентів зі Швейцарії (University of St. Gallen), Великої Британії (University of Manchester), Нідерландів (University of Groningen) та Німеччини (Heinrich-Heine-University). Цей унікальний проєкт, який  реалізовується спільно із ELSA Ukraine, дає змогу студентам поглибити свої знання й отримати практичний досвід в юриспруденції, а також познайомитися з Україною.

Упродовж місяця студенти працюватимуть із адвокатами, суддями, професорами та представниками інших юридичних професій, виконуватимуть різноманітні завдання на софт і хард скіли, комунікуватимуть із українською молоддю.

У цикл стажування входить науково-пошукова та аналітична робота, яка дозволить учасникам зрозуміти суть сучасних юридичних питань та вдосконалити свої аналітичні навички. У 2 циклі студенти будуть керуючими партнерами фірми, де вони працюватимуть над рекомендаціями щодо реклами юрбізнесу та його плану розвитку.

Бажаємо успіху всім стажерам!