» » Кращий теоретик права ЗУНУ – 2023

Кращий теоретик права ЗУНУ – 2023

Дата: 22-06-2023, 16:35 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Щороку серед студентів юридичного факультету Західноукраїнського національного університету, з метою активізації та мотивації студентів до вивчення права, проводиться загальнотеоретична олімпіада. Не став винятком і цей рік. Так, 19-21 червня 2023 року кафедра теорії та історії держави і права ЮФ організувала студентську олімпіаду “Кращий теоретик права ЗУНУ - 2023”.

Олімпіада відбувалася у два тури, у  другому (фінальному) турі взяло участь 15 студентів, які отримали найвищі бали і подолали прохідний бар'єр.

Переможцями олімпіади стали:

І місце посіла студентка групи ПР-14 – Юлія Лірук;

ІІ місце з однаковою кількістю балів посіли студент Ігор Кузьмочка (ПР-15) та студентки Христина Савощак (ПР-11) і Вікторія Ліптуга (ПР-13);

ІІІ місце посіли студентки: Соломія Мельник та Катерина Турчин (ПР-11).

Переможцям вручили пам’ятні подарунки від колективу кафедри теорії та історії держави і права ЗУНУ, а всі фіналісти - значки з символікою кафедри. Учасники олімпіади отримали бонусні бали до оцінки за іспит з теорії держави і права.

Вітаємо переможців!