Літня школа «ЛІДЕР ПРАВА» 2023

Дата: 27-06-2023, 14:38 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Юридичний факультет Західноукраїнського національного університету організовує VI літню школу «ЛІДЕР ПРАВА» для абітурієнтів (учнів 9-11 класів), яка проходитиме 3-7 липня.

Тому якщо ти хочеш стати висококваліфікованим фахівцем у майбутньому та досягнути вершин у юриспруденції, приєднуйся до нашої команди!

У програмі школи заплановані цікаві тренінги, майстер-класи, воркшопи, інтерактивні заняття, які будуть проводити викладачі та юристи-практики.

Учасники зможуть побувати у державних органах та приватних юридичних структурах, отримавши цінний практичний досвід від спеціалістів.

Поєднання теоретичного навчання та юридичної практики дасть змогу абітурієнту ближче познайомитися із майбутньою професією.

На вас чекають неймовірні емоції, безліч цікавих завдань та нових знайомств.

Не прогав можливість стати частинкою молодої інтелектуальної еліти України!

Для участі необхідно зареєструватися в гугл-формі за посиланням:

Детальна інформація за номером телефону: +38 (063) 907 02 88 (Ірина Юркевич).