Благодійний захід «Моє життя»

Дата: 29-06-2023, 12:39 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

В актовій залі Західноукраїнського національного університету відбувся благодійний захід «Моє життя», який організував університетський танцювальний колектив «New Ject dance» (керівниця - Яна Ткач).

Захід відбувся за підтримки колективу Західноукраїнського національного університету та відділу творчої самореалізації та виховання ЗУНУ.

На благодійній події зусиллями наших танцівників, студентів та глядачів було зібрано 11700 грн на потреби ЗСУ.

Зібрані кошти передали на підтримку 44 окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола під час благодійного студентського вечора, який відбувся 28 червня у Тернопільському академічному обласному українському драматичному театрі ім. Т.Г.Шевченка.

Дякуємо всім за підтримку! Разом ми - сила!