» » Благодійний студентський вечір!

Благодійний студентський вечір!

Дата: 30-06-2023, 13:01 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

У Тернопільському академічному обласному українському драматичному театрі ім. Т. Г. Шевченка відбувся благодійний студентський вечір на підтримку 44 окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола, яка належить до оперативного командування «Захід» Збройних Сил України.

Апостолівці були сформовані восени 2014 року, після початку російської агресії вони вели бої на Бахмутці, під Дебальцевим. Третього листопада 2022 року Указом Президента України Володимира Зеленського були відзначені почесною відзнакою «За мужність та відвагу».

Ініціатори заходу - колектив студмістечка Західноукраїнського національного університету.

Сьогодні увесь цивілізований світ захоплюється мужністю і відвагою українських захисників, які щоденно своїм героїзмом доводять, що  ми вистоїмо і переможемо. У час, коли триває повномасштабна війна, кожен із нас повинен тримати свій фронт, допомагати  українським військовим матеріально, морально і духовно та пам’ятати, що ціною власного життя наші захисники виборюють територіальну цілісність та суверенітет України.

До присутніх звернулася проректорка з науково-педагогічної роботи Оксана Десятнюк: «Я рада вітати у цій залі усіх небайдужих, тих, хто сьогодні прийшов підтримати наших бійців та зробити свій внесок у добру справу, адже такі маленькі кроки наближають нашу мрію – перемогу. Вірмо у захисників та працюймо заради мирного майбутнього!»

Кожен із учасників вечора мав можливість на ділі проявити свій патріотизм, щире серце та небайдужість, взявши участь в благодійному аукціоні.

На аукціоні було представлено понад 20 лотів: картина від Беати Куркуль - української художниці та волонтерки литовсько-польського походження, яка відома завдяки своїм численним малюнкам українських прикордонників, військовослужбоців та учасників російсько-української війни; дзвінок ручної роботи із бойової гільзи 105-го калібру, яка була передана бійцями із Запорізького напрямку; картина «Душа війни» Вікторії Шарак – переможниці Всеукраїнського художнього конкурсу серед молоді «Rosa»; тубус для транспортування снаряду 155-го мм від командира взводу 26-ї окремої артилерійської бригади імені генерала-хорунжого Романа Дашкевича; ручний протитанковий гранатомет, який лише одним пострілом виводив з ладу танки, БТРи, колони автомобілів; тубуси для транспортування снарядів 155-го мм, розписаний бійцями 44-тої окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола; картини «Квіти», «Пес Патрон», «Чисте небо – вільна земля», написані переселенцями зі сходу України, через російську агресію, під наставництвом тернопільського художника Рустама Давлєтова; картина  Володимира Купецького - графіка, живописця, члена Національної спілки художників України, учасника першого Всеукраїнського іконописного пленера «Вікно у Небо. Зарваниця-2016»,  учасника обласних, всеукраїнських, міжнародних мистецьких виставок; уламок від крилатої ракети залитий епоксидною смолою; картина «Дністровський каньон»; тубус для транспортування снарядів 155-го мм та розписана бойова гільза, передані з передової деканом юридичного факультету Західноукраїнського національного університету Сергієм Банахом; картина  «Квітучий соняшник на вільній землі» директорки навчально-наукового інституту міжнародних відносин ім. Б.Д. Гаврилишина Ірини Іващук; картина українського художника Юрія Басанця «Бесідка в Качанівці»; картина «Надставна церква», яка є символом віри тернополян; сталевий браслет «Азовсталь» та легендарна марка «Російський воєнний корабель...»; набір марок «МРІЯ» із зображенням найбільшого та найпотужнішого у світі літака Ан-225 «Мрія»; збірка поезій «Код ідентичності» випускника факультету комп’ютерних інформаційних технологій ЗУНУ, захисника України Валерія Гуцола; книга «Доля недоімперії» міністра закордонних справ України (2007–2009), Надзвичайного та Повноважного Посла, керівника Центру дослідження росії Володимира Огризка, з особистим підписом автора; сертифікат на фотосесію від Сергія Козловського.

Виручені кошти за квитки та придбані лоти будуть передані 44 окремій артилерійській бригаді імені гетьмана Данила Апостола.

Музичні вітання звучали  від військового оркестру «Groove band» 44-ї окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола, солістки народного театру пісні «Для тебе» ЗУНУ Вікторії Шевчук, солістки творчих колективів ЗУНУ Ілони Дядьо, гуртів «Ентузіазм» та «Na.Sa». Із танцювальними композиціями виступили учасники студії “TNG dance company”, колектив «New Ject dance», «Alyans Dance».

Колектив «New Ject dance» також долучився до благодійності та передав 11700 грн зі звітного концерту «Моє життя» для бійців 44 окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола.

Присутні мали змогу переглянути виставку картин, взяти участь у лотереї, поспілкуватися із гостями й відпочити.

Щиро дякуємо усім, хто долучився до доброї справи: колективам  факультетів, інститутів, коледжу та студентському самоврядуванню. Висловлюємо вдячність партнерам заходу: Тернопільській міській раді, Тернопільському академічному обласному українському драматичному театрі ім Т.Г.Шевченка, Почесному консульству Угорщини в Тернополі, будівельній компанії «МК БЕТОН», благодійній організації «АРТА 4.5.0», торговельно-розважальному центру «Подоляни», першій подільській паровій броварні «Глібовське», демократичному барі «Білий налив», вейпшопу «Vandal VAPE SHOP», студії «bimbom_room», фотографу Сергію Козловському, ПрAT "Тернопільміськгаз", квітковому маркету "КвітоЦентр".

У підсумку з благодійного вечора було виручено 249 300 гривень.

Впевнені, що українці – вільна, сильна, нескорена нація, яка безстрашно бореться з ворогом за свою свободу.

Витримаємо! Вистоїмо! Разом до перемоги!