» » Міжнародний воркшоп щодо інклюзивної діджитал освіти

Міжнародний воркшоп щодо інклюзивної діджитал освіти

Дата: 6-07-2023, 11:38 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Протягом 26-28 червня 2023 р. д.е.н., професор, завідувач кафедри економіки та економічної теорії ЗУНУ Козюк Віктор та д.е.н. та професор кафедри економіки та економічної теорії ЗУНУ Длугопольський Олександр відвідали WORKSHOP ON INSTITUTIONALIZATION OF INCLUSIVE DIGITAL EDUCATION у TÉCNICO LISBOA (Lisbon, Portugal).

Захід передбачав освоєння інструментів інклюзивного цифрового навчання, доступного для різних типів користувачів та диверсифікованого за змістом і формами: як у форматі вибіркової компоненти освітніх програм партнерських ЗВО, так і у форматі сертифікатних програм.

Знання, отримані під час воркшопу, будуть використані при аплікуванні на Erasmus+ програми, пов’язані з інклюзивною освітою та створенням міжнародних партнерств.