» » Робота приймальної комісії ЗУНУ

Робота приймальної комісії ЗУНУ

Дата: 6-07-2023, 16:51 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Ректор Західноукраїнського національного університету Оксана Десятнюк завітала у приймальну комісію ЗУНУ.

Оксана Миронівна поспілкувалася з абітурієнтами та працівниками приймальної комісії університету.

Бесідуючи з молоддю, ректор цікавилася на які спеціальності планують вступати юнаки та дівчата, чого очікують від навчального процесу та які враження отримали від першого знайомства із закладом вищої освіти.

«Дуже приємно бачити, що така велика кількість молодих людей подає документи саме до нашого університету. Запевняю, що будемо докладати усіх зусиль аби надавати якісні освітні послуги та робити Західноукраїнський національний університет ще сучаснішим та комфортнішим для студентів. Як випускниця ЗУНУ впевнено можу сказати, що обравши наш заклад вищої освіти, ви робите правильний вибір та крок в успішне майбутнє!» - зазначила Оксана Миронівна.

Відповідальний секретар приймальної комісії ЗУНУ Антон Шевчук поділився результатами перших днів вступної кампанії й заначив,  що усі члени приймальної комісії працюють наполегливо, аби кожен абітурієнт зміг отримати фахову консультацію та допомогу.