» » Випуск студентів ННІМВ ім. Б. Д. Гаврилишина

Випуск студентів ННІМВ ім. Б. Д. Гаврилишина

Дата: 6-07-2023, 17:00 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

У навчально-науковому інституті міжнародних відносин ім. Б. Д. Гаврилишина Західноукраїнського національного університету відбулося урочисте вручення дипломів бакалаврам та магістрам.
Отримання дипломів – це початок нового шляху, наповненого можливостями та викликами. На урочистостях були присутні дирекція інституту ННІМВ ім. Б. Д, Гаврилишина, батьки та друзі випускників, завідувачі та викладачі випускових кафедр.

Із вітальним словом до випускників звернулася директорка ННІМВ ім. Б. Д. Гаврилишина Ірина Іващук. Вона побажала студентам не зупинятись на досягнутому та підкорювати нові вершини, а також запевнила, що двері інституту завжди відчинені для випускників!

З теплими словами вітань виступив випускник спеціальності «Політологія» Іван Вуздеревич, який в даний час знаходиться  у лавах ЗСУ та боронить Україну. Іван привітав усіх присутніх із закінченням навчання, побажав не зупинятись на шляху до здійснення своїх мрій та перемоги України.

Вітаємо юнаків та дівчат із початком нового етапу життя!